Vairāku vai visu zobu atjaunošana

Vairāku vai visu zobu zaudēšana ir raksturīga gados vecākiem cilvēkiem. Tas var būt saistīts ar periodonta slimībām vai tās komplikācijām, dažādām hroniskām slimībām vai sliktu mutes dobuma higiēnu. Nav noslēpums, ka šādos gadījumos parasti tiek izmantotas izņemamas protēzes, taču šim risinājumam ir daudz trūkumu: pastāvīgs diskomforts, sāpes, grūtības runāt, ēst vai smaidīt.

Zaudēto zobu atjaunošana ar Neodent zobu implantiem ir uzticams un mūsdienīgs veids, kā atvadīties no izņemamo protēžu radītā diskomforta. Izmantojot implantus, var atjaunot gan apakšējā, gan augšējā žokļa zobus.

Kā notiek zobu atjaunošana ar implantiem? Šo procesu  varam iedalīt 4 posmos:

 

  • Āsta konsultācija. Pirmās vizītes laikā ārsts novērtēs jūsu mutes dobuma stāvokli, žokļa kaula apjomu, jautās par jūsu vēlmēm un pastāstīs par zobu atjaunošanas iespējām.

 

  • Diagnostika. Lai izveidotu precīzu ārstēšanas plānu, vienmēr tiek veikti vairāki izmeklējumi. Galvenā un informatīvākā izmeklēšanas metode ir rentgenogrāfija, kas ļauj precīzi novērtēt esošo situāciju un plānot turpmākos ārstēšanas soļus. Ārsts jūs iepazīstinās ar sagatavoto ārstēšanas plānu – kas palīdzēs jums saprast, kas jūs sagaida, ļaus uzticēties speciālistam un justies mierīgi gan pirms procedūras, gan tās laikā.

 

  • Implantācija. Tā ir nesāpīga un ātra operācija. Viena implanta ievietošanai nepieciešamas 20 – 30 minūtes. Procedūra tiek veikta, izmantojot lokālo anestēziju.

NEODENT sniedz iespēju izvēlēties tieši konkrētam gadījumam piemērotu ārstēšanu un atjaunot zobus, neatkarīgi no situācijas sarežģītības vai žokļa kaula apjoma. Dažos gadījumos pagaidu protēzes var piestiprināt uzreiz pēc implantācijas.

 

  • Zobu restaurēšana. Ievietojot implantus, tiek izmantotas pagaidu zobu protēzes. Pēc zobu implantācijas jums būs jāgaida, līdz implants saaugs ar kaulu. Atkarībā no procedūras un izvēlētā implanta, tas var ilgt 12 – 16 nedēļas. Pastāvīgās protēzes tiek izgatavotas no izturīgiem un mūsdienīgiem materiāliem, un pēc izskata un izmantošanas iespējām tās ir līdzvērtīgas dabiskiiem zobiem.

Zobu aizvietošana ar implantiem nebeidzas līdz ar pastāvīgās protēzes nostiprināšanu. Svarīgi ievērot visus zobārsta norādījumus par pareizu mutes higiēnu, kā arī apmeklēt visas noteiktās pārbaudes. Tikai tā iespējams nodrošināt, ka implanti kalpos ilgi.


Viena zoba atjaunošana

Katram zobam mutes dobumā ir svarīga loma. Neatkarīgi no tā, kā un kāpēc jūs zaudējāt savu zobu, implantācija palīdzēs ātri un efektīvi atrisināt šo problēmu.

Lasīt vairāk

Vairāku zobu atjaunošana

Ar zobu implantu palīdzību jūs atkal varat izbaudīt dabisku un veselīgu smaidu.

Lasīt vairāk

Visu zobu atjaunošana

Daudzu vai visu zobu trūkums ir izplatīta vecāka gadagājuma cilvēku problēma. Ar mūsdienīgu ārstēšanas metožu palīdzību ir iespējams atkal iegūt visus zobus.

Lasīt vairāk

Rakstiet mums

Mazā Krasta iela 83, Rīga, LV-1003