Vairāku zobu atjaunošana

Visbiežāk vairāki zobi tiek zaudēti ilgākā laika periodā, pienācīgi nerūpējoties par mutes higiēnu vai periodonta slimību dēļ. Neatjaunojot zaudētos zobus, laika gaitā tas var radīt būtiskus sarežģījumus: kļūst grūtāk sarunāties, ēst un sakošļāt ēdienu, un no dažiem pārtikas produktiem ir jāatsakās pilnībā, ar laiku pakāpeniski izmainās sejas forma, jo žokļa kauls atrofējas un tiek zaudēts nepieciešamais atbalsts. Jūs varat izvairīties no visām šīm problēmām, izvēloties zobu atjaunošanu ar Neodent implantiem.

Kā atjaunot zaudētos zobus? Tam nepieciešami vien 4 vienkārši posmi:

 

  • Konsultācija un diagnostika. Pirmajā vizītē zobārsts izvērtēs jūsu veselības stāvokli, pamatojoties uz slimības vēsturi, mutes dobuma stāvokli un, nepieciešamības gadījumā – arī papildu izmeklējumiem. Ir ļoti svarīgi rūpīgi izvērtēt katru konkrēto gadījumu, lai sastādītu vispiemērotāko ārstēšanas plānu.

 

  • Implantācijas procedūra. Zobu implantācija ir nesāpīga procedūra, jo tās laikā tiek izmantota lokālā anestēzija (jūs nejutīsiet ne sāpes, ne citas nepatīkamas sajūtas). Zobārsts ievietos implantus plānotajās vietās un aizšūs brūces. Ja nepieciešams ievietot vairākus implantus, šī procedūra var ilgt dažas stundas (viena implanta ievietošanas procedūra notiek aptuveni 20–30 minūtes). Parasti šuves tiek izņemtas apmēram desmit dienas pēc operācijas. Ņemot vērā jūsu veselības stāvokli, zobārsts izvērtēs, cik ilgs laiks būs nepieciešams dzīšanai (apmēram no sešām nedēļām līdz pat pāris mēnešiem).

 

  • Zoba atjaunošana. Pēc dzīšanas posma beigām zobārsts izvērtēs, kāds zoba kroņa atjaunošanas veids ir vispiemērotākais. Tas ir atkarīgs no kaula, kurā ievietots implants, anatomiskām īpašībām. Zoba kroni var atjaunot operācijas dienā (tūlītējā implantācija) vai pēc dzīšanas beigām. Šajā posmā tiek paņemts zoba nospiedums, lai laboratorijā varētu izgatavot zoba kroni (protēzi). Lai rezultāts būtu veiksmīgs, to nepieciešams piemērīt vienu vai vairākas reizes.

 

  • Kopšana. Zoba aizvietošana ar implantu nebeidzas līdz ar zoba kroņa nostiprināšanu. Svarīgi ievērot visus zobārsta norādījumus par pareizu zobu tīrīšanu, kā arī apmeklēt visas noteiktās pārbaudes. Tikai tā iespējams nodrošināt, ka implants kalpos ilgi.

 

 


Viena zoba atjaunošana

Katram zobam mutes dobumā ir svarīga loma. Neatkarīgi no tā, kā un kāpēc jūs zaudējāt savu zobu, implantācija palīdzēs ātri un efektīvi atrisināt šo problēmu.

Lasīt vairāk

Vairāku zobu atjaunošana

Ar zobu implantu palīdzību jūs atkal varat izbaudīt dabisku un veselīgu smaidu.

Lasīt vairāk

Visu zobu atjaunošana

Daudzu vai visu zobu trūkums ir izplatīta vecāka gadagājuma cilvēku problēma. Ar mūsdienīgu ārstēšanas metožu palīdzību ir iespējams atkal iegūt visus zobus.

Lasīt vairāk

Rakstiet mums

Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012